Rezidenciale / Për shitje / Vile
id : 219
Siperfaqe: 250m2 Dhoma: 4 Banjo: 2 Kati: Viti i ndertimit: 2002 Parking: 2 vende Zona: Gjiri i Lalezit
578
Vile Per shitje Gjiri i Lalezit Durres
400000 €
total
Vile per shitje ne plazhin e gjirit te Lalezit. Vila pozicionohet ne rreshtin e dyte te vilave, pjese e nje kompleksi residencial te ndodhur ne mesin e pishave. Vila perbehet nga dy kate, ne total 250 m2 ndertim. Oborri eshte mjaftueshem i madh, 750 m2. Pamje e pa penguar nga deti. Disponon Hipoteke
Ajer i kondicionuar Parking Ndertese e re Prane bregdetit E mobiluar Kopsht Papafingo Verande Vile
Vendndodhja dhe komuniteti
Gjiri i Lalezit, Durres
Leonard Murrja
Keshillues Imobiliar
Menaxher i zyres

Cel: +355676000333
Tel: +35545800201


More details