Rezidenciale / Me qira / Apartament
id : 263
Siperfaqe: 145m2 Dhoma: 4 Banjo: 2 Kati: 2nd floor Viti i ndertimit: 2002 Parking: 0 vende Zona: Myslym Shyri
756
Apartament Me qira Myslym Shyri Tirane
400 €
mujor
Apartament 3+1 totalisht i mobiluar pranë rrugës Myslym Shyri. Apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 2 wc, 2 ballkone dhe depo. Dhomat e gjumit janë të bollshme dhe të shtruara me parket.
Ajer i kondicionuar Ndertese e re Ashensor Prane transportit publik Qender qyteti E mobiluar Qender kulturore Instalime elektrike
Vendndodhja dhe komuniteti
Myslym Shyri, Tirane
Leonard Murrja
Keshillues Imobiliar
Menaxher i zyres

Cel: +355676000333
Tel: +35545800201


More details