Rezidenciale / Me qira / Apartament
id : 277
Siperfaqe: 85m2 Dhoma: 3 Banjo: 1 Kati: 6th floor Viti i ndertimit: 0 Parking: 0 vende Zona:
814
Apartament Me qira Rruga Elbasanit Tirane
400 €
mujor
Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, eshte i mobiluar, me parking dhe ne nje zone te preferuar nga te huaj, per shkak te qetesise dhe konfortit qe ofron.
Ajer i kondicionuar Parking Ndertese e re Ashensor Garazh Prane transportit publik Qender qyteti E mobiluar Papafingo Qender kulturore Internet Telefon Instalime elektrike Satelit Sherbimet shendetesore
Vendndodhja dhe komuniteti
Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete dhe te sigurt te Tiranes, zone e cila preferohet nga te huaj, per konfortet qe ofron. Drita, uje dhe siguri maksimale, per shkak se ndodhet afer dhe me institucione te rendesishme, si US Embassy etj.
Rruga Elbasanit, Tirane
Tomi Papavangjeli
Ekspert imobiliar
Broker/Pronar

Cel: +355692098899
Tel: +35545800201


More details