Rezidenciale / Me qira / Apartament
id : 163
Siperfaqe: 70m2 Dhoma: 2 Banjo: 1 Kati: 6th floor Viti i ndertimit: 0 Parking: 0 vende Zona: Garda
977
Apartament Me qira Lidhja e Prizrenit Tirane
500 €
mujor
Apartament 1+1 me qira prane gardes, i mobiluar kendshem. Pozicionohet ne katet e larta te nje ndertimi te ri. Ndodhet ne nje zone mjaft te mire per banim, nder me te mirat ne Tirane.
Ajer i kondicionuar Ndertese e re Ashensor E mobiluar
Vendndodhja dhe komuniteti
Zona ne te cilen ndodhet prona njihet ndryshe si zona e Gardes se Republikes. Nje zone e cila shquhet per sigurine dhe qetesine qe ajo ofron. Ndryshe nga zona e ish Bllokut ku jane te perqendruara shume aktivitete te tipit zyra, sherbime apo Bar Club-e, ketu mbizoterojne njesite rezidenciale. Akses i menjehershem ne parkun e madh te Tiranes dhe vetem 2 minuta larg Bllokut e Liqenit Artificial. Ne zone nuk mungojne sherbimet, si Supermarkete, Banka, Palestra, Bare dhe Restorante
Lidhja e Prizrenit, Tirane
Enkelejd Caslli
Ekspert imobiliar
Agjent

Cel: +355676000222
Tel: +35545800201


More details