Rezidenciale / Për shitje / Apartament
id : 168
Siperfaqe: 130m2 Dhoma: 4 Banjo: 2 Kati: 5th floor Viti i ndertimit: 2006 Parking: 0 vende Zona: Tirana e Re
3929
Apartament Per shitje Milto Tutulani Tirane
215000 €
total
Ne nje nga zonat me te qeta per banim ne Tirane, ne nje ndertim mjaft cilesor shitet apartament 3+1 i rikonstruktuar se fundmi. Orientimi i mire dhe siperfaqja e shfrytezueshme e bejne ate nje nga mundesite e mira qe te ofron tregu per banim. Zoteron certificate pronesie.
Ndertese e re Ashensor Prane transportit publik Kopsht Qender kulturore Instalime elektrike Sherbimet shendetesore
Vendndodhja dhe komuniteti
Zona ne fjale njihet si zona \"Tirana e re\". Kjo zone shquhet si nje nder zonat me te mira per te banuar ne Kryeqytet, pasi ndodhet ne nje pjese strategjike te tij. Fare prane zones se ish Bllokut dhe vetem 2 minuta larg Parkut dhe Liqenit Artificial. Ne zone ofrohen te gjitha facilitetet per nje jetese komode, duke filluar nga infrastruktura, qendrat shendetsore, shkollat me te mira ne Tirane dhe duke perfunduar te sherbimet e sektorit privat. E aksesueshme me rruge qe te cojne shpejt ne drejtime te ndryshme te Tiranes.
Milto Tutulani, Tirane
Enkelejd Caslli
Ekspert imobiliar
Agjent

Cel: +355676000222
Tel: +35545800201


More details