Rezidenciale / Për shitje / Apartament
id : 183
Siperfaqe: 140m2 Dhoma: 4 Banjo: 2 Kati: 2nd floor Viti i ndertimit: 2006 Parking: 0 vende Zona: Pazari i Ri
695
Apartament Per shitje Tefta Tashko Koco Tirane
168000 €
total
Apartamenti eshte ne nje ndertese 3 kateshe, te banuar nga tre familje, nje ne cdo kat. Vendi eshte shume i qete dhe ne apartamen te krijohet ndjesia e banimit ne nje vile. Ambjentet e brendshme jane te ndara ne menyre shume korrekte per sa i perket metrave ne dispozicion dhe ne apartament nuk ka kollona qe pengojne nje rindarje te ambjenteve sipas deshires. Ne apartament jane perdorur materiale te nje cilesie te larte, per cdo aksesor dhe per ndertim. Cmimi eshte nje okazion po ti referohesh cmimeve te zones.
Ajer i kondicionuar Parking Ndertese e re Prane transportit publik Qender qyteti E mobiluar Verande Qender kulturore Internet Telefon Instalime elektrike Satelit Sherbimet shendetesore Vile Ngrohje me gaz
Vendndodhja dhe komuniteti
Tefta Tashko Koco, Tirane
Tomi Papavangjeli
Ekspert imobiliar
Broker/Pronar

Cel: +355692098899
Tel: +35545800201


More details