Rezidenciale / Për shitje / Apartament
id : 188
Siperfaqe: 58m2 Dhoma: 2 Banjo: 1 Kati: 9th floor Viti i ndertimit: 2006 Parking: 0 vende Zona: M.Shyri
803
Apartament Per shitje Islam Alla Tirane
60000 €
total
Apartament 1+1 per shitje prane rruges M.Shyri. Pozicionohet ne katin e parafundit te nje ndertimi te ri. E gjithe hapesira e apartamentit eshte e orienjtuar ne jugperendim ,me plot drite dhe ngrohtesi. Apartamenti zoteron certifikate pronesie. Aktualisht eshte i dhene me qira.
Ajer i kondicionuar Ndertese e re Prane transportit publik Qender qyteti E mobiluar Sherbimet shendetesore
Vendndodhja dhe komuniteti
Zona ne fjale njihet ndryshe si zona e rruges Myslym Shyri. Ajo njihet si nje nder rruget me te rendesishme te residencave te dyqaneve nga me prestigjozet ne kryeqyet. Persa I perket ndertimeve ajo eshte nje zone miks me ndertime te reja dhe atyre te paraviteve 90. Pothuajse autoktone dhe me shtepi karakteristike Tiranase. Me planin e ri Urbanistik te Tiranes ne zone priten te ndodhin ndryshime me ndertime residenciale te reja deri ne 12 kate. Kjo do te beje qe infrastruktura edhe pse e rikonstruktuar do tu pershtatet ketyre ndryshimeve. Ne zone ka nje perqendrim te institucioneve arsimore e shendetesore te sherbimit baze.
Islam Alla, Tirane
Enkelejd Caslli
Ekspert imobiliar
Agjent

Cel: +355676000222
Tel: +35545800201


More details