Komerciale / Për shitje / Truall ndertimi
id : 237
Siperfaqe: 3000m2 Dhoma: 0 Banjo: 0 Kati: Viti i ndertimit: 0 Parking: 0 vende Zona: Qender-Petrele
2419
Truall ndertimi Per shitje Petrele Tirane
50 €
per m2
Shitet toke ne qender te petreles....! Toka ka siperfaqe 3000 m2 dhe terren kodrinor. Pamje fantastike te Tiranes dhe zonave pereth.
Qender kulturore
Vendndodhja dhe komuniteti
Petrela konsiderohet si nje nga fshatrat me piktoresk dhe historik te Tiranes. Ka infrastrukture te rregullt rrugore. Preferohet te vizitohet nga turistet vendas dhe te huaj.
Petrele, Tirane
Leonard Murrja
Keshillues Imobiliar
Menaxher i zyres

Cel: +355676000333
Tel: +35545800201


More details