Rezidenciale / Për shitje / Apartament
id : 246
Siperfaqe: 66m2 Dhoma: 2 Banjo: 1 Kati: 3rd floor Viti i ndertimit: 2010 Parking: 0 vende Zona: Gjiri i Lalëzit
4240
Apartament Per shitje Kompleksi Lura Durres
55000 €
Shitet apartament totalisht i mobiluar në kompleksin Lura në mesin e kurorës së gjelbërt të pishave në Gjirin e Lalëzit. Organizim mjaft i mirë i ambienteve të brëndëshme. Apartamenti ka dhomë ndenje të madhe, dhomë gjumi, ballkon të mbyllur i cili mund të konsiderohet si një mini-dhomë, banjo...etj
Ajer i kondicionuar Ndertese e re Prane bregdetit Garazh Pishine E mobiluar Kopsht Qender kulturore Internet Telefon Instalime elektrike
Vendndodhja dhe komuniteti
Zona ne fjale me Planin Urbanistik te Zones eshte percaktuar si zone residenciale sherbimi te standartit te larte. Ne nje pjese te mire te saj ka nje studim te mirefillte per ndertime te tipit vila te cilat nuk I kalojne te tre katet. Komuniteti ne pergjithesi eshte pjese e zgjedhur e shoqerise shqiptare
Kompleksi Lura, Durres
Leonard Murrja
Keshillues Imobiliar
Menaxher i zyres

Cel: +355676000333
Tel: +35545800201


More details