Rezidenciale / Me qira / Apartament
id : 262
Siperfaqe: 160m2 Dhoma: 5 Banjo: 2 Kati: 5th floor Viti i ndertimit: 1998 Parking: 0 vende Zona: Shallvaret
1353
Apartament Me qira Reshit Çollaku Tirane
620 €
mujor
Apartament 3+1 totalisht i mobiluar për qira në qendër të Tiranës. Apartamenti është totalisht i rikonsrtuktuar dhe i mobiluar rishtas. Orjentim nga lindja dhe perendimi. Pamje interesante e qytetit
Ajer i kondicionuar Ndertese e re Ashensor Prane transportit publik Qender qyteti E mobiluar Verande Qender kulturore Internet Instalime elektrike
Vendndodhja dhe komuniteti
Reshit Çollaku, Tirane
Leonard Murrja
Keshillues Imobiliar
Menaxher i zyres

Cel: +355676000333
Tel: +35545800201


More details