Komerciale / Me qira / Bar
id : 316
Siperfaqe: 100m2 Dhoma: 1 Banjo: 3 Kati: 1st floor Viti i ndertimit: 0 Parking: 0 vende Zona:
1487
Bar Me qira Rruga e Durresit Tirane
750 €
mujor
Lokali ndodhet thuajse ne qender te Tiranes, ne nje pozicion me disa institucione afer. Lokali eshte i saporinovuar dhe i ndertuar me arkitekt.
Ajer i kondicionuar Parking Prane autostrades Ndertese e re Prane transportit publik Qender qyteti E mobiluar Verande Qender kulturore Internet Telefon Instalime elektrike Satelit Sherbimet shendetesore
Vendndodhja dhe komuniteti
Lokali ndodhet ne qender te Tiranes, prane disa institucioneve, gje qe ben qe te kete pune te sukseshme.
Rruga e Durresit, Tirane
Tomi Papavangjeli
Ekspert imobiliar
Broker/Pronar

Cel: +355692098899
Tel: +35545800201


More details