Rezidenciale / Me qira / Apartament
id : 479
Siperfaqe: 128m2 Dhoma: 3 Banjo: 2 Kati: 5th floor Viti i ndertimit: 2007 Parking: 0 vende Zona:
1136
Apartament Me qira Myrtezim Kellici Tirane
300 €
mujor
Prona ndodhet ne qender te Tiranes, ne nje pallat i cili eshte nje ndertim shume cilesor dhe i kerkuar per zyra, ose banesa, kryesisht per te huaj.
Ajer i kondicionuar Ndertese e re Ashensor Prane transportit publik Qender qyteti E mobiluar Verande Qender kulturore Internet Telefon Instalime elektrike Satelit Sherbimet shendetesore
Vendndodhja dhe komuniteti
Myrtezim Kellici, Tirane
Tomi Papavangjeli
Ekspert imobiliar
Broker/Pronar

Cel: +355692098899
Tel: +35545800201


More details