Komerciale / Me qira / Zyre
id : 512
Siperfaqe: 200m2 Dhoma: 6 Banjo: 1 Kati: 2nd floor Viti i ndertimit: 2003 Parking: 0 vende Zona: Ish Blloku
1330
Zyre Me qira Ibrahim Rrugova Tirane
12 €
per m2
Ne zonen me te mire te kryeqytetit jepet me qira ambient per zyra. Totalisht i rikonstruktuar ku nuk mungon dhe parketi i drurit, ata kane gjithe facilitetet e nevojshme per kete lloj sherbimi, duke filluar nga dhoma e serverit, arkiva dhe kasaforta.
Ajer i kondicionuar Parking Ndertese e re Ashensor Prane transportit publik Qender qyteti Qender kulturore Internet Telefon Instalime elektrike Satelit Sherbimet shendetesore
Vendndodhja dhe komuniteti
Zona ne te cilen ndodhet prona njihet ndryshe si zona e Gardes se Republikes. Nje zone e cila shquhet per sigurine dhe qetesine qe ajo ofron. Ndryshe nga zona e ish Bllokut ku jane te perqendruara shume aktivitete te tipit zyra, sherbime apo Bar Club-e, ketu mbizoterojne njesite rezidenciale. Akses i menjehershem ne parkun e madh te Tiranes dhe vetem 2 minuta larg Bllokut e Liqenit Artificial. Ne zone nuk mungojne sherbimet, si Supermarkete, Banka, Palestra, Bare dhe Restorante
Ibrahim Rrugova, Tirane
Dritan Ballgjini
Ekspert imobiliar
Administrator i zyres

Cel: +355676000330
Tel: +35545800201


More details