Rezidenciale / Me qira / Apartament
id : 543
Siperfaqe: 89m2 Dhoma: 2 Banjo: 1 Kati: 3rd floor Viti i ndertimit: 2006 Parking: 1 vend Zona: Petro Nini
638
Apartament Me qira Sami Frasheri Tirane
350 €
mujor
Ne nje nga rruget kryesore te Tiranes afer Petro Ninit jepet me qira nje apartament. Totalisht i mobiluar dhe me hapesira te bollshme.
Ajer i kondicionuar Ndertese e re Ashensor Qender qyteti E mobiluar Qender kulturore Internet Telefon Instalime elektrike Satelit
Vendndodhja dhe komuniteti
partamenti ndodhet ne zonen e liqenit artificial, pr. Eshte nje zone e re rezidenciale e krijuar pas vitit 2000. Mbizoterojne ndertime me mbi8 kate, ku disa prej tyre te ideuara ne formen e komplekseve rezidenciale. Nuk mungojne dhe sherbimet, si markete, restorante, qendra tregetare, pishina, park lojrash per femije, transporti publik etj. Zona eshte e qete per banim dhe relativisht e sigurte. Ka nje infrastrukture qe po ndryshon dhe po ploteson standartet. Avantazhet me te medha te kesaj zone jane Liqeni Artificial, Parku i Madh dhe Kopeshti Zoologjik e Botanik
Sami Frasheri, Tirane
Dritan Ballgjini
Ekspert imobiliar
Administrator i zyres

Cel: +355676000330
Tel: +35545800201


More details