Rezidenciale / Me qira / Apartament
id : 544
Siperfaqe: 376m2 Dhoma: 6 Banjo: 4 Kati: 8th floor Viti i ndertimit: 2012 Parking: 2 vende Zona: Liqenit
1712
Apartament Me qira Sami Frasheri Tirane
4000 €
mujor
Ne nje nga zonat me te mira ne Tirane per te jetura, ngjitur me Parkun e madhe te Liqenit jepet me qira apartament.. Pamje spektakolare si nga Liqeni ashtu dhe Parku i gjelber i Tiranes. Totalisht i shruar me parket me dy dhoma te medha gjumi me pamje nga liqeni, ambiente te tjera sherbimi dhe fjetje, apartamenti te krijon pasqyren e Viles brenda nje ndertimi shume katesh. Sistem qendror ngrohje dhe ftohje dhe monitorim 24 me kamera.
Ajer i kondicionuar Parking Prane autostrades Ndertese e re Ashensor Garazh Prane transportit publik Qender qyteti E mobiluar Kopsht Papafingo Verande Qender kulturore Internet Telefon Instalime elektrike Satelit Sherbimet shendetesore
Vendndodhja dhe komuniteti
Apartamenti ndodhet ne zonen e liqenit artificial, prane kopeshtit zoologjik. Eshte nje zone e re rezidenciale e krijuar pas vitit 2000. Mbizoterojne ndertime me 4-8 kate, ku disa prej tyre te ideuara ne formen e komplekseve rezidenciale. Nuk mungojne dhe sherbimet, si markete, restorante, qendra tregetare, pishina, park lojrash per femije, transporti publik etj. Zona eshte e qete per banim dhe relativisht e sigurte. Ka nje infrastrukture qe po ndryshon dhe po ploteson standartet. Avantazhet me te medha te kesaj zone jane Liqeni Artificial, Parku i Madh dhe Kopeshti Zoologjik e Botanik.
Sami Frasheri, Tirane
Dritan Ballgjini
Ekspert imobiliar
Administrator i zyres

Cel: +355676000330
Tel: +35545800201


More details